Факультет економіки та менеджменту

 Декан, кандидат економічних наук, доцент    Гримак Олег Ярославович

Заступники декана:

з навчальної роботи 
доцент,  кандида
т економічних наук  Березівський Ярослав Петрович

з виховної роботи
доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

  _____________________________________________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>      <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>   

 

26 травня 2016 року у Києві з ініціативи ДУ «НМЦ «Агроосвіта» та  при  підтримці асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) відбувся практичний семінар «Податкові зміни в АПК: як працювати далі». 

Детальніше...

19-20 травня  у нашому університеті відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сестри по обидва береги Збруча: історичний досвід жіноцтва Галичини та Наддніпрянщини», присвячену 140-річчю від дня народження визначної української інтелектуалки, поетеси, педагога, редактора дитячого журналу «Дзвінок» Катрі Гриневичевої.

Детальніше...

12-13 травня відбулося засідання секцій кафедр факультету економіки та менеджменту в рамках міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, аспірантів та студентів «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького».

Детальніше...

22 березня 2016 року у Києві відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Світове господарство і міжнародні економічні відносини" у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Детальніше...

25 лютого 2016 року на факультеті економіки та менеджменту відбулось урочисте засідання Вченої ради з нагоди вручення дипломів студентам магістрам зі спеціальностей «Менеджмент організацій та адміністрування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Маркетинг». Напевно цього дня випускники чекали найдовше.

Детальніше...
load page 0.041301 second, load CPU 0.12