Кафедра генетики і розведення тварин

Завідувач кафедри
професор
Щербатий Зеновій Євгенович

7 квітня студенти другого курсу біолого-технологічного факультету провели виховний захід з “Основ української державності, культури та духовності” на тему: “Андрей Шептицький – духовний будівничий української нації”.

Детальніше...

Студентка біолого-технологічного факультету нагороджена дипломом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт.

Детальніше...

29 та 30 березня асистенти кафедри генетики і розведення тварин Оріхівський Т.В., Пославська Ю.В. провели заняття для студентів другого курсу факультету ветеринарної медицини з дисципліни «Основи розведення сільськогосподарських тварин».

Детальніше...

30 березня, студенти другого курсу біолого-технологічного факультету відвідали ФГ «Лелик» Жовківського району Львівської області, де з ними було проведено практичне заняття з дисципліни «Розведення сільськогосподарських тварин» на тему «Оцінка екстер’єру корів української чорно-рябої молочної породи».

Детальніше...

17 березня Львівська аграрна дорадча служба провела семінар на тему «Демонстрація роботи молочної лабораторії та молочних господарств».

Детальніше...

Дочірні категорії

load page 0.047148 second, load CPU 0.31