Факультет біолого-технологічний

12-13 травня 2016 року відбулася Міжнародна конференція "Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького". У якій прийняли участь студенти біолого-технологічного факультету та гості.

Детальніше...

Впродовж 11-13 травня на базі факультету Технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології Миколаївського національного аграрного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2015-2016 н.р. з освітньої спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» серед студентів вищих аграрних і технічних закладів освіти України III-IV рівнів акредитації.

Детальніше...

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ!

Детальніше...

16 лютого у нашому університеті відбувся захід присвячений дню Святого Валентина. Це був вечір «Відкритих Сердець». Варто сказати, що назва заходу виправдала себе, адже і справді серця всіх присутніх відкрилися у щирих посмішках та блиску очей. 

Детальніше...

26 – 29 січня 2016 року в м. Києві відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Участь в ньому також взяли вісім спортсменів борців (4 чол., 4 жін.) ЛНУВМ та БТ ім. С.З. Гжицького.

Детальніше...
load page 0.048453 second, load CPU 0.2