Факультет ветеринарної гігієни, екології та права

logo

 

Декан, кандидат ветеринарних наук, доцент    Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

______________________________________________________________________________

<НОВИНИ>

22  серпня  2016 року відбулися збори трудового колективу факультету ветеринарної гігієни, екології та права, в якому взяли участь 52 члени трудового колективу факультету.

Першочерговими питаннями були: обрання голови, його заступника та секретаря трудового колективу, виборних представників до складу вченої ради факультету ветеринарної гігієни,  екології та права. 
Головою трудового колективу став доцент кафедри ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни та загальної профілактики Салата Володимир Зеновійович; заступником голови – доцент кафедри екології та біології Янович Денис Олександрович; секретарем – методист Лаба Оксана Ігорівна.
Обрали виборних представників Вченої ради в кількості 19 осіб.

Заслухали і затвердили звіт про виконану на посаді в.о. завідувача кафедри філософії, педагогіки і права роботу, доктора педагогічних наук, доцента Смолінської Олесі Євгенівни та рекомендували її кандидатуру на заміщення вакантної посади завідувача кафедри філософії, педагогіки і права.
Перше засідання вченої ради факультету ветеринарної гігієни, екології та права.Відбулося перше засідання вченої ради факультету ветеринарної гігієни, екології та права, в якому взяли участь 19 членів. Основним питанням засідання було обрання голови та секретаря. За результатами таємного голосування головою став декан Пеленьо Руслан Андрійович, секретарем – заступник декана,  доцент Сухорська Ольга Петрівна.

load page 0.070651 second, load CPU 0.23