Розвитку галузей тваринництва на Львівщині приділяється системна пріоритетна увага. 31 серпня у селі Подусільня Перемишлянського району відбулося урочисте відкриття тваринницького комплексу ТзОВ “НАТІРРА”, який забезпечить  продовольчі потреби жителів регіону в якісній продукції свинарства.

В церемонії урочистого відкриття нового виробничого об’єкта прийняли участь голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Гончаренко, голова Перемишлянської районної ради Роман Андрусишин  та голова Перемишлянської районної державної адміністрації Володимир Танчин.


Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зазначив, що розвиток аграрного сектору є важливим пріоритетом економічної політики в області, а відкриття підприємства свідчить про системність залучення інвестицій. В наступному місяці, повідомив Олег Синютка, заплановано також відкриття тваринницького комплексу у Стрийському районі.

Керівник підприємства Михайло Коляджин звернув увагу присутніх, що даний сучасний  свинокомплекс постав на базі приміщення колишнього зруйнованого корівника, а тривалість підготовчих робіт до запуску об’єкта в експлуатацію перевищує 11 місяців. Для створення нових  виробничих потужностей також залучалися в якості консультантів представники галузевої науки.


Слід зазначити, що на даний на підприємстві  вже поставлено на відгодівлю понад 900 голів молодняка при проектній потужності 1800 голів. Очікується, що при виході на проектну потужність утримання поголів’я на підприємстві буде створено до  20 нових  робочих місць.

Участь у заході прийняв викладач кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича Дмитро Соломонко.

load page 0.047828 second, load CPU 0.1