22-26 серпня у Львові відбувся перший етап освітньої програми “Академія лідерства для розвитку”,  який об’єднав 35 активних науковців та громадських діячів з усіх областей України.

Основна мета програми орієнтована на формування мережі ефективних управлінців в Україні, які реалізуватимуть політику ефективних змін в складних економічних умовах.
Провідними лекторами програми стали всесвітньо відомий професор політекономії Стенфордського університету (США) Френсіс Фукуяма та провідний фахівець управлінських програм Інституту Брукінгса, професор Університету Джоржтауна Кент Вівер.
Слід зазначити, що подібні освітні програми управлінського лідерства відбуваються щорічно лише в трьох країнах світу. В 2016 році однією з країн для реалізації програми обрано Україну.Лектори розповіли присутнім про сучасні практики державного управління в країнах з різним рівнем економічного розвитку з урахуванням широкого переліку факторів, що впливають на ефективне впровадження політики розвитку. Учасники програми працювали в експертних групах, де розглянули численні практичні кейси, орієнтовані на впровадження прогресивної політики економічного розвитку.


Важлива увага приділялася розгляду сучасних практик розуміння алгоритму формування коаліцій, очікувані варіанти та практичні кроки при реалізації політики змін у галузях публічного управління, аграрного сектору (молокопереробна промисловість, виноградарство) та інших суспільно важливих економічних сферах з урахуванням глобальних тенденцій та особливостей торгівельної політики.
Слід відзначити, що підтримку в реалізації освітньої програми в області надав, зокрема відомий виробник продовольчих товарів на Львівщині ТзОВ “Барком”.
Участь в програмі прийняли науковці факультету економіки та менеджменту університету Дмитро Соломонко (кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В.Поповича) та Ростислав Литвин (кафедра історії України та економічної теорії).


load page 0.048836 second, load CPU 0.08